Showing 1–12 of 48 results

Listwy elewacyjne zewnętrzne to grupa produktów do zastosowania na zewnątrzListwy elewacyjne budynków, która daje szerokie możliwości aranżacyjne. Nasze listwy posiadają różne wzory i ciekawe wykończenia, dzięki czemu stwarzają duże pole do popisu przy procesie dekoracji fasady budynku oraz pozostałych ścian zewnętrznych. Najczęściej elementy te umieszcza się na ramach okiennych lub na ramach drzwiowych. Wiele zależy jednak od wyobraźni projektanta oraz właścicieli remontowanych budynków, bowiem listwy można też umieścić w innych punktach ściany.

Listwy elewacyjne zewnętrzne Montaż

Listwy elewacyjne zewnętrzne cechują się nieskomplikowanym i szybkim montażem. Wystarczy do tego celu wykorzystać dedykowany klej. Rekomendujemy Państwu użycie spoiwa Adesilex P9 firmy Mapei, ponieważ jest to zaprawa o dobrych parametrach i wysokiej przyczepności. Świetnie sprawdza się przy montowaniu styropianowej sztukaterii, w tym właśnie listew elewacyjnych.

Jeśli już mowa o montażu, to warto wspomnieć o tworzywach, które wykorzystujemy do produkcji naszych elementów wykończeniowych. Bazę stanowi najtrwalszy rodzaj styropianu dostępny na rynku, o oznaczeniu EPS 200. Jest on dodatkowo wzmocniony mieszanką piasku kwarcowego i żywicy, którą powszechnie nazywa się masą sztukatorską. Nadaje ona maksymalną wytrzymałość produktu na potencjalne uszkodzenia zewnętrzne oraz odporność na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Nasze listwy świetnie radzą więc sobie w warunkach silnego słońca, wiatru, deszczu, gradu, śniegu czy mrozu.

Listwy Przyokienne Elewacyjne cena

Listwy Przyokienne Elewacyjne to szansa na odmianę stylistyki obiektu, a jak kształtuje się ich cena? Koszt jednego metra bieżącego produktu rozpoczyna się od 27 złotych. Im większy model listwy, tym wyższa cena. Największe i najdroższe elementy kosztują natomiast 58 złotych za metr bieżący. Nasze produkty przystosowane są do docinania we własnym zakresie przez klienta po otrzymaniu produktu. Co sprawdzi się najlepiej przy przycinaniu? Jakich użyć narzędzi? Polecamy wykorzystać klasyczną piłę ręczną z małymi, dobrze naostrzonymi ząbkami. By uzyskać idealny kąt 45 lub 90 stopni, warto posiłkować się skrzynią uciosową. Narzędzie to jest dostępne w naszych sklepach i bardzo pomaga przy całym procesie skracania profili.

Listwy Styropianowe Elewacyjne Cena

Listwy Styropianowe Elewacyjne, jak już wspomnieliśmy, posiadają atrakcyjne ceny. Istotnym aspektem jest fakt, że nabywca może w prosty sposób dostosować produkt pod względem kolorystyki do wyglądu całej elewacji poprzez jego pomalowanie. Po zejściu z linii produkcyjnej, nasze produkty mają beżowy kolor i strukturę delikatnego piaskowca. To efekt użycia masy sztukatorskiej, nadającej dużą wytrzymałość. Tak wytworzony komponent dobrze absorbuje farbę. Jeśli użyjemy farb wysokiej jakości, to powinno nam wystarczyć dwukrotne pomalowanie produktu, by nadać mu pożądany kolor. Przemalowywanie całej elewacji nie będzie konieczne, wystarczy, że użyjemy koloru i rodzaju farby, który wykorzystaliśmy do wcześniejszego malowania ścian. Należy jednak pamiętać, że w składzie farb nie mogą być zawarte rozpuszczalniki. Najbezpieczniej wykorzystywać farby na bazie wody.