Gzymsy elewacyjne Zewnętrzne

Showing 1–12 of 32 results

Gzymsy Elewacyjne Zewnętrzne to ciekawe komponenty architektoniczne, które

Gzymsy styropianowe pod parapet
Gzymsy styropianowe pod parapet

upiększają elewację budynków, ale również chronią ją przed wpływem pogody. Są łatwe w montażu, lekkie i wytrzymałe. To przeciwność elementów z gipsu, które święciły swoje triumfy w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Były one jednak dość ciężkie, pękały i generalnie w dłuższej perspektywie czasowej nie spełniały swojej funkcji. Nowoczesna sztukateria, stworzona w oparciu o teraźniejsze wytyczne produkcyjne i innowacyjne technologie, świetnie radzi sobie ze zmiennymi warunkami i zapewnia efekty na wiele lat. Nie wymaga konserwacji, łatwo ją dostosować do elewacji pod względem kolorystyki, poza tym w katalogu naszych produktów znajdują się dziesiątki różnorodnych modeli. Warto więc skorzystać właśnie z tego wyboru, ponieważ jest to inwestycja długofalowa, na wiele lat użytkowania. W poniższym tekście opowiemy szczegółowo o wszystkich zaletach gzymsów elewacyjnych wyprodukowanych ze styropianu i opiszemy naszą ofertę.

Gzymsy Okienne Zewnętrzne

Gzymsy Okienne Zewnętrzne to grupa produktów, które znacznie wpływają na wygląd całego obiektu. Wielu osobom wydaje się to niemożliwe – w jaki sposób elementy wokółokienne mogą odmienić charakter dużego budynku? Okazuje się, że umieszczenie gzymsów nad lub pod oknem może zmienić bardzo wiele w ogólnym odbiorze wizualnym danej nieruchomości. Gzymsy podkreślają kształt ram okiennych, a przy tym nadają budynkowi elegancki i wytworny wygląd.

Omawiane produkty są bardzo łatwe w montażu, ponieważ wystarczy je do elewacji przykleić. Nie jest to trudne, ponieważ nasze produkty są niezwykle lekkie. Wszystko dzięki temu, że zostały wykonane ze styropianu. Używamy modelu EPS 200, który jest uznawany za najmocniejszą odmianę tego tworzywa na rynku. By jeszcze bardziej wzmocnić nasze produkty, dodatkowo pokrywamy je mieszanką żywicy akrylowej i kruszywa kwarcowego. Potocznie nazywa się ją masą sztukatorską. Po wyschnięciu tworzy mocną skorupę, która doskonale radzi sobie w zmiennych warunkach atmosferycznych – między innymi mamy tu na myśli mocne promienie słoneczne, deszcz, śnieg, grad, wiatr czy ujemne temperatury.

Gzymsy Na Elewacji

Gzymsy Na Elewacji są bardzo funkcjonalne, ponieważ potrafią skutecznie chronić ją przed ściekającą wodą lub śniegiem podczas intensywnych opadów. Właściciele domów jednorodzinnych zapewne znają sytuacje, w których ulewny deszcz zalał zewnętrzne ściany budynku i w efekcie po wyschnięciu utworzyły się brzydkie ślady. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest pomalowanie fasady od nowa. A to kosztuje i zabiera czas. Lepiej więc zapewnić sobie elegancką, dekoracyjną ochronę dla ścian w postaci ozdobnych gzymsów od naszej firmy.

Gzymsy Elewacyjne sklep

Gzymsy Elewacyjne dostępne w naszym sklepie odmienią charakter Państwa budynku. By je zdobyć, wystarczy dokonać zakupów internetowych w Decor System. A może macie Państwo pytania związane z naszymi produktami lub zakupami w naszych sklepach? Zachęcamy do kontaktu! Można do nas dzwonić lub napisać maila. Pracujemy od poniedziałku do soboty (w dni powszednie od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 15:00). Zakupy u nas to gwarancja zadowolenia klienta i inwestycja na wiele lat.