Sztukateria elewacyjna

Showing 1–12 of 195 results

Sztukateria elewacyjna
Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna nowoczesna cieszy się w dzisiejszych czasach rosnącą popularnością. Dzieje się tak z kilku powodów. Przede wszystkim jest ona lekka, wytrzymała, poręczna i łatwa w montażu. Do tego znakomicie wpływa na wygląd budynków i jest to kluczowa kwestia, przy wykończeniu danego obiektu. Chyba każdy lubi wyróżniać się na tle innych. To naturalna i oczywista potrzeba, którą w zakresie elewacji można zrealizować właśnie dzięki nowoczesnej sztukaterii.

Takie elementy, jak kolumny, bonie, gzymsy, zworniki, pilastry, wsporniki czy deski kompozytowe, potrafią diametralnie odmienić stylistykę budynku i nadać mu niezwykle ciekawy design. Obiekt zyskuje wytworny wygląd i w naturalny sposób przyciąga wzrok wszystkich w okolicy. Warto zadbać o wygląd elewacji, ponieważ jest to wizytówka naszego miejsca zamieszkania, a jak wiadomo pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne i można je wywrzeć tylko jeden raz.

Sztukateria elewacyjna Cennik

Sztukateria elewacyjna cechuje się świetnym wyglądem i doskonałą jakością, a jak przedstawia się cennik tych produktów? Często potencjalnym klientom wydaje się, że są one bardzo drogie i zaopatrzenie budynku w piękne wykończenie będzie niezwykle kosztownym zabiegiem. Wszak sztukateria nadaje ekskluzywny wygląd i nawiązuje wyglądem do tradycji dworkowych czy pałacowych. Jednak produkty tego typu nie posiadają na szczęście zaporowych cen. Jeśli odpowiednio wszystko zaplanujemy i przekalkulujemy, to zakup sztukaterii nie powinien zbytnio obciążyć domowego budżetu. Do tego dochodzi inny, bardzo ważny czynnik. Nasze elementy są bardzo wytrzymałe i cechują się długoletnią żywotnością. Ich zakup jest więc w praktyce inwestycją na bardzo długi czas. A jak kształtują się ceny? Koszt naszych komponentów zaczyna się od około 17 złotych, natomiast największe i najdroższe elementy potrafią kosztować około tysiąca złotych.

Sztukateria na elewacje

Sztukateria na elewacje Decor System jest wykonana ze styropianu EPS 200. To oznaczenie najmocniejszego i najtrwalszego rodzaju tego tworzywa na rynku. Styropian stanowi bazę naszych produktów – to z niego tworzymy cały kształt danego komponentu. Dla jeszcze lepszego wzmocnienia, produkt pokrywamy za pomocą metody ciągnionej mieszanką kruszywa kwarcowego i żywicy akrylowej. Tę mieszankę powszechnie nazywa się masą sztukatorską. Tworzy ona po wyschnięciu pewnego rodzaju skorupę, która doskonale radzi sobie z ciężkimi warunkami atmosferycznymi. Nadaje też sztukaterii beżowy kolor oraz strukturę naturalnego piaskowca. Dzięki temu nasze komponenty dobrze absorbują farbę i łatwo można nadać im pożądany kolor. Ważne jednak, by wykorzystać do tego celu farby elewacyjne nie posiadające w swoim składzie rozpuszczalników, ponieważ te mogą uszkodzić zewnętrzną powierzchnię dekorów.

Sztukateria zewnętrzna okienna Dla Domu

Sztukateria zewnętrzna okienna Dla Domu to chętnie wybierana przez klientów naszego sklepu grupa produktów. W swojej ofercie posiadamy między innymi propozycje gotowych zestawów elewacyjnych, na które składają się takie elementy, jak listwy wokółokienne, wsporniki, zworniki czy gzymsy. Oferujemy między innymi zestawy utrzymane w stylu klasycznym, dworkowym, rustykalnym czy amerykańskim. Zdobienie okien i ram okiennych jest bardzo istotnym elementem wykończenia elewacji, ponieważ ozdobienie tych z pozoru niewielkich elementów elewacji odmienia styl i odbiór całego budynku.

Sztukaterie Elewacyjne

Sztukaterie Elewacyjne świetnie radzą sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Z jednej strony komponentom nic nie dzieje się w okresie letnim, gdy szczególnie mocno na budynek pada światło słoneczne oraz promieniowanie UV. Równie dobrze nasze profile elewacyjne radzą sobie w czasie jesieni i zimy. Deszcz, wiatr, śnieg, grad czy mróz – w każdej sytuacji sztukateria Decor System pozostaje niewzruszona na wpływ pogody. Warto więc skorzystać z elementów, które służyć nam będą przez długi czas i nie będą wymagać systematycznej, corocznej konserwacji.

Sztukateria elewacyjna sklep

Sztukateria elewacyjna w naszym sklepie to blisko 1500 produktów najwyższej jakości. Są one wykonane w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu oprócz wytrzymałości cechują się również niską wagą i świetną stylistyką. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych dekorów elewacyjnych. Chętnie pomożemy Państwu w doborze idealnych produktów dla Waszego domu. Jeśli macie Państwo pytanie dotyczące naszej oferty, prosimy o kontakt. Można do nas mailować lub dzwonić od poniedziałku do soboty. W dni powszednie pracujemy od 8:00 do 18:00, natomiast w soboty od 8:00 do 15:00.