Sztukateria styropianowa

Showing 1–12 of 1062 results

Sztukateria styropianowa od producenta to dekoracyjne elementy do wystroju wnętrza lub elewacji (głównie wykonana ze styropianu), która nadaje pomieszczeniu bardziej stylowy szyk i kontrastujące kształty. Oprócz styropianu do wytwarzania produktów można również stosować gips, ale pod względem żywotności jest on znacznie gorszy od bezpośredniego konkurenta. Chociaż nawet wykonany z betonu, drewna i polistyrenu, jest bardziej smakoszem. Każdy dekor sztukatorski nadaje pomieszczeniu bogaty, wykwintny wygląd, który można łatwo zobaczyć, zwiedzając naszą galerię, która oferuje wystrój architektoniczny i sztukaterie wewnętrzne. Łącząc różne elementy z fantazją, możesz odtworzyć prawdziwe arcydzieło.

Zasadniczo takie elementy sztukaterii styropianowej jak już nazwane kolumny , pilastry, listwy ścienne, cokoły sufitowe stanowią dekoracyjną dekorację każdego stylowego wnętrza. Elementy te wykonane są z ekstrudowanego styropianu, którego doskonała jakość została udowodniona z czasem; jest łatwy w instalacji i malowaniu. Kolorowanie można ograniczyć tylko raz. Uwaga: sztukaterie można pomalować dowolną farbą, z wyjątkiem biologicznie niebezpiecznych azotanów.

Sztukateria styropianowa cena producenta

Nasza sztukateria styropianowa w atrakcyjnej cenie jest łatwa w montażu. Prezentowane ceny od producenta są bardzo atrakcyjne. Kreatywnych warsztatów i mogą być również wykonane w krótkim czasie na indywidualne zamówienie, jeśli uzgodniono materiały, rozmiary gniazd i wsporników. , balustrady itp. D. Ręcznie wykonane sztukaterie to absolutnie ekskluzywne produkty, które nie mają odpowiedników, a zamawiając taką biżuterię, możesz być absolutnie pewien, że sztukaterie w twoim domu będą oryginalne i niepowtarzalne.

Różnorodność form jest również ważną zaletą, którą można wykorzystać do stworzenia jednego gotowego obrazu. Stiuk z gipsu może więc reprezentować:

  • sztukaterie na oknach , zarówno do rejestracji zewnętrznej, jak i wewnętrznej;
  • małe formy architektoniczne jako część ogólnego zestawu;
  • kominki i półki;
  • gniazda wykonane ze sztukaterii, różniące się wielkością i kształtem;
  • różne elementy dekoracji (kadrowanie luster, obrazów itp.);
  • łuki sztukatorskie itp.

To nie jest pełna lista, a jeśli zamówisz ręcznie wykonane sztukaterie, możesz liczyć na więcej oryginalnych rozwiązań niż ze standardowymi wariantami pianki lub poliuretanu.