Sztukateria styropianowa

Wyświetlanie 1–30 z 1062 wyników

Sztukateria styropianowa wewnętrzna to dekoracyjne elementy do wystroju pomieszczeń, które nadają pomieszczeniu bardziej stylowy szyk i kontrastujące kształty. Oprócz styropianu do wytwarzania tego typu produktów można również stosować gips, ale pod względem żywotności jest on znacznie gorszy od nowoczesnych komponentów ze styropianu. Każdy dekor sztukatorski nadaje pomieszczeniu bogaty, wytworny wygląd, a przykłady można zobaczyć, zwiedzając naszą galerię, która prezentuje wystrój architektoniczny w oparciu o sztukaterię wewnętrzną. Łącząc różne elementy z fantazją, możesz stworzyć prawdziwe arcydzieło.

Zasadniczo takie elementy sztukaterii styropianowej jak kolumny, pilastry, listwy ścienne czy cokoły sufitowe stanowią dekoracyjne uzupełnienie każdego stylowego wnętrza. Elementy te wykonane są ze styropianu, którego doskonała jakość została udowodniona w praktyce: jest łatwy w instalacji i malowaniu, a do tego wytrzymały.

Sztukateria styropianowa cena

Sztukateria styropianowa to produkty, które wyróżnia dobra jakość i atrakcyjna cena. Najtańsze komponenty w naszych zasobach, czyli listwy wokółokienne i wokółdrzwiowe, to koszt około 25 złotych za metr bieżący produktu. Z kolei najdroższy element styropianowy w naszym sklepie, czyli maskownica LKOF2, kosztuje 157 złotych za metr bieżący. Jest to jednak bardzo duży produkt, który posiada 200 centymetrów długości, 19 centymetrów wysokości oraz 25 centymetrów szerokości.

Zależność jest generalnie taka, że im większy komponent, tym wyższa jest jego cena. Należy jednak pamiętać, że nasze produkty wykonane są w oparciu o najnowsze technologie produkcyjne. Ich zakup to w praktyce długoletnia inwestycja, która przyniesie użytkownikom i samym pomieszczeniom wiele korzyści.

Sztukateria Wewnętrzna Zdjęcia

Sztukateria wewnętrzna to szansa na odnowienie stylu wnętrza, co pokazują zdjęcia zamieszczone w naszej galerii. W obecnych czasach na rynku dostępne są produkty, które swoją stylistyką pasują do nowoczesnych wnętrz, ale również takie, które hołdują dawnym stylom w architekturze. Posiadają więc liczne zdobienia i wymyślne ornamenty. Warto też zaznaczyć, że styropianowe dekory są przystosowane do malowania. Klient może zrobić to we własnym zakresie po otrzymaniu przesyłki. Struktura piaskowca, która znajduje się na wierzchniej warstwie listwy, umożliwia lepszą absorpcję farby. Jeśli użyjemy farb dobrej jakości, to dwukrotne pomalowanie listwy powinno rozwiązać sprawę i nadać komponentowi pożądany kolor. To duży atut tego typu produktów, ponieważ nie wymagają one remontu całego pomieszczenia – wystarczy użyć tej samej farby, co w przypadku malowania ścian i tym samym sztukateria ładnie wkomponuje się we wnętrze. Można też użyć innego koloru, by wyróżnić materiały ozdobne i zabawić się konwencją.

Sztukateria styropianowa wewnętrzna montaż

Sztukateria styropianowa wewnętrzna jest wbrew pozorom bardzo łatwa w montażu. Wielu potencjalnych klientów obawia się, że cały proces jest skomplikowany, wymaga użycia specjalistycznych narzędzi lub wręcz pomocy ze strony fachowców od wykończenia wnętrz. Nic bardziej mylnego! Dzięki temu, że nasza sztukateria styropianowa jest lekka i wytrzymała, można ją montować na podłożach jedynie przy użyciu samego kleju. Dotyczy to przeważającej większości dostępnych w naszych zasobach komponentów. Jedynie największe maskownice należy dodatkowo wzmocnić kołkami, jednak pozostałe dekory wystarczy przykleić. Pomoc ze strony specjalisty nie będzie konieczna, a nam pozwoli to oszczędzić czas oraz pieniądze. Dedykowany klej do sztukaterii od producenta jest oczywiście dostępny w naszym internetowym sklepie. Serdecznie zachęcamy do zakupów właśnie u nas. Posiadamy ponad 1500 komponentów sztukateryjnych najwyższej jakości. Z chęcią pomożemy Państwu w doborze idealnego towaru dla Waszych „czterech ścian”. Czekamy na kontakt w postaci maili i telefonów.