Maskownica karnisza

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

Maskownica karnisza sufitowego  to bardzo atrakcyjny pod względem wyglądumaskownica karnisza produkt, który znacznie wpływa na poprawę estetyki całego wnętrza. Wiele osób zastanawia się czy ten typ wykończenia wnętrza dobrze sprawdzi się w ich „czterech ścianach”, ze względu na specyficzną stylistykę. Coraz częściej bowiem w mieszkaniach, domach i punktach usługowych spotykamy odważne, radykalne wręcz rozwiązania pod względem stylistyki. Polacy odchodzą od neutralnych wystrojów wnętrza na rzecz zdecydowanych i wyrazistych rozwiązań. Jak odnajdą się w tym maskownice karnisza? Doskonale, ponieważ produkt ten dobrze komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi designami.Warto też zaznaczyć, że opisywany produkt sprzyja modyfikacji przez klienta we własnym zakresie. Listwy do maskowania można docinać oraz malować na wybrany kolor. Do pierwszej z wymienionych czynności należy użyć klasycznej piły ręcznej z małymi i naostrzonymi ząbkami. Z kolei do malowania rekomendujemy wykorzystanie farb do wnętrz, które nie zawierają rozpuszczalników w swoim składzie. Postaw na dobrej jakości farbę, wówczas wystarczy dwukrotnie pomalować zakupiony komponent. Tym samym łatwo dostosujesz nowy element do kolorystyki wnętrza bez konieczności przemalowywania całego pokoju.

Maskownica Karnisza LED

Maskownica Karnisza LED to opcja na wyjątkową aranżację we wnętrzu. Nasze listwy maskujące stwarzają możliwość podklejenia taśm, na których znajdują się energooszczędne diody. Efekt jest naprawdę imponujący, ponieważ pod maskownicą tworzy się alternatywne źródło delikatnego, rozproszonego światła. Takie rozwiązanie wprowadza do wnętrza aurę ekskluzywności, ale też tajemniczości i przytulności. Klienci mają do wyboru taśmy ze światłem białym (ciepłym lub zimnym) lub model RGB o właściwościach wielokolorowych. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się taśmy przeznaczone do pomieszczeń klasycznych oraz do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza.

Maskownica karnisza z gk

Maskownica karnisza z gk to alternatywa dla naszego produktu, ale my zdecydowanie polecamy własne rozwiązania. Nasza innowacyjna sztukateria ze styropianu jest bardzo wytrzymała, a przy tym lekka i stylowa. To produkt najwyższej jakości, stworzony w oparciu o najnowsze technologie. Bazą naszych produktów jest najtrwalsza odmiana styropianu na rynku, czyli EPS 200. Wykształcony z tego element pokrywamy dodatkowo masą sztukatorską, by nadać mu jeszcze większą odporność na potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Na masę składają się żywica akrylowa oraz kruszywo kwarcowe. Po wytworzeniu nasze maskownice posiadają beżowy kolor i strukturę piaskowca, ale nie należy uznawać tego za wadę. Tak, jak napisaliśmy wyżej – dzięki temu lepiej i łatwiej maluje się nasze produkty i dostosowuje je do wnętrza pod względem kolorystyki.

Maskownica do karnisza sufitowego

Nasza maskownica pasować będzie zarówno do karnisza sufitowego, jak i ściennego. Projektując właśnie ten produkt, postanowiliśmy postawić na uniwersalność oraz szeroką funkcjonalność. Dlatego też stworzyliśmy element przystosowany do maskowania nowoczesnych karniszy torowych, jak i klasycznych odmian, umieszczanych na ścianach. Dzięki zastosowaniu naszych profili całkowicie schowasz karnisze, za to maksymalnie uwydatnisz niezaprzeczalny urok zasłon i firan. W dzisiejszych czasach, gdy zabudowa wielorodzinna na osiedlach jest maksymalnie zagęszczona, zasłony są najskuteczniejszym i najbardziej stylowym sposobem na zapewnienie prywatności w naszym lokalu. Warto więc zestawić je z maskownicami karnisza, które stworzą w górnej części pomieszczenia harmonijną i elegancką kompozycję.

Jeśli macie Państwo pytania związane z naszym innowacyjnym produktem, chętnie odpowiemy. Prosimy o kontakt w podanej na stronie stopce – można do nas napisać maila lub po prostu zadzwonić.