Listwy przypodłogowe białe plastikowe

Showing 1–12 of 233 results

Listwy przypodłogowe białe lakierowaneListwy przypodłogowe białe plastikowe to dobry sposób na stylowe, estetyczne i funkcjonalne wykończenie wnętrza w jego dolnym obszarze. W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie dom lub mieszkanie, w którym nie zdecydowano się na zastosowanie listew przypodłogowych. Z jednej strony znacznie podkreślają one estetykę i atrakcyjność wizualną danego pomieszczenia, a z drugiej niosą szereg pożytecznych funkcji dla lokum. Mamy tu na myśli między innymi możliwość maskowania kabli i przerw dylatacyjnych czy płynne połączenie obszaru posadzki ze ścianą. Cokoły chronią również dolny obszar ścian przed obiciami i otarciami, na które te są narażone podczas sprzątania czy odkurzania.

Listwy Przypodłogowe Białe plastikowe

Listwy Przypodłogowe Białe plastikowe dostępne w naszej ofercie to szeroka gama profili o różnorodnym wyglądzie. Posiadamy zarówno proste i minimalistyczne wzory, jak również listwy cechujące się ciekawym i nieszablonowym designem. Jeśli zajdzie potrzeba, produkty te przystosowane są do malowania na dowolnie wybrany kolor. Można to zrobić we własnym zakresie przy użyciu klasycznych farb do wnętrz. Nie mogą one jednak zawierać w swoim składzie rozpuszczalników, bo te mogłyby uszkodzić powłokę listwy.

Opisywany produkt można również własnoręcznie skracać. Najlepiej użyć do tego celu piły ręcznej z ostrymi i małymi ząbkami. Naszym klientom polecamy też skrzynkę uciosową, która umożliwia cięcie pod kątem 45 i 90 stopni. Mamy wtedy pewność, że listwa zostanie perfekcyjnie docięta w rogach czy też skrócona. Skrzynia znajduje się w naszej ofercie – zachęcamy do kupna tego produktu razem z listwami!

Listwy Podłogowe Białe cena

Listwy Podłogowe Białe – jak kształtuje się cena za metr bieżący tego produktu w naszym sklepie?białe listwy przypodłogowe opinie Rozbieżność jest dość duża i zależy od wielkości danego profilu. Najmniejsze, a co za tym idzie najtańsze, kosztują już od blisko 5 złotych za mb. Z kolei największe cokoły i odmiany flex kosztują około 150 złotych za metr bieżący listwy. Oznaczenie flex odnosi się do listew elastycznych, które posiadają giętkie właściwości i mogą być umieszczane na półkolumnach, zaokrąglonych ścianach czy nierównych powierzchniach.

Warto wspomnieć o prostym montażu listew, z którym poradzi sobie każdy klient, nawet osoby niewprawione w tego typu pracach. Nasze produkty wystarczy jedynie przykleić do ściany przy użyciu dedykowanego kleju. Jest to spoiwo od producenta, w pełni kompatybilne z daną listwą. Mamy więc pewność, że klej zwiąże szybko, sprawnie i mocno.

Listwy przypodłogowe białe MDF

Listwy przypodłogowe białe MDF powstają ze specjalnej sklejki średniej gęstości, która służy również do wytwarzania mebli i innych elementów wykończenia wnętrza. Produkty z tej linii posiadają uniwersalny wygląd, dobrą jakość i pasują do każdego rodzaju posadzki. Są proste w pielęgnacji – wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką, by odświeżyć ich wygląd. Profile tego typu nie przyciągają kurzu i są odporne na detergenty. Warto też wspomnieć, że nie zmieniają znacząco swojego wyglądu w wyniku promieniowania ultrafioletowego. To ciekawe stylistycznie rozwiązanie, które powinno zachwycić miłośników eleganckiego wykończenia wnętrza. Zachęcamy do zakupu naszych listew przypodłogowych białych.