Nasze tkaniny obiciowe pozwolą stworzyć niezwykle meble i poduszki

Strona główna  >>  Tkaniniy obiciowe

Zadaniem naszej firmy jest dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań w dziedzinie aranżacji wnętrz. Wykorzystując produkty dostępne w sklepie Ardeko, usługi oraz fachowe doradztwo, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu możliwość uzyskania wyjątkowych wystrojów pomieszczeń. Wystrojów w pełni odpowiadających Państwa indywidualnym wymaganiom.

Swoje działania realizujemy na wielu polach – jednym z nich są tkaniny, które wykorzystujemy do tworzenia wyjątkowych foteli, kanap oraz krzeseł.

Chcąc uzyskać wyjątkowe meble tapicerskie, takie jak choćby wspomniane kanapy, zapewniamy Państwu dostęp do wielu wzorów tkanin. Wykorzystując je jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwie unikatowe produkty. Tak przygotowane elementy wystroju, wprowadzają do wnętrza nutkę świeżości, dodając całej kompozycji wyjątkowości i dobrego smaku. Wykorzystywane przez nas tkaniny obiciowe to najwyższej jakości materiały o podwyższonej trwałości. Ich stosowanie gwarantuje meblom długie życie, z zachowaniem atrakcyjnego wyglądu.

Dysponujemy wieloma wzorami tkanin, z którymi mogą się Państwo zapoznać odwiedzając nasz salon w Warszawie. Poszczególne rodzaje sprowadzamy na zamówienie Klienta w czasie nie przekraczających 4 tygodni. Istnieje również możliwość znacznego przyspieszenia wysyłki – wówczas towar przybędzie do nas w przeciągu trzech dni. Dodatkowo oferujemy możliwość sprzedaży wysyłkowej wszystkich interesujących Państwa tkanin.