Wymyślne wzory i najniższe ceny – tapety papierowe doskonałym wyborem do pokoju dziecięcego

Strona główna  >>  Tapety  >>  Papierowe

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne rodzaje tapet ściennych. Niezwykle popularne, wykorzystywane bardzo często w pokojach dziecięcych, są tapety papierowe. Dzięki niskiej cenie pozwalają na często wymianę, co w przypadku maluchów traktujących ściany jako powierzchnia do realizacji talentów plastycznych, jest niezwykle ważne.

Tapety papierowe wykonane są z jednej lub dwóch warstw. Wierzchnia nawierzchnia zazwyczaj drukowana jest w wymyślne wzory, nie ustępując pod tym kątem np. tapetom flizelinowym. Bogactwo motywów pozwala na tematyczne dopasowanie ich do wnętrz, w których miałyby pokryć ściany. Jest to kolejna – obok niskiej ceny – właściwość, wykorzystywana przed rodziców maluchów, do tapetowania ich pokoi. Tapety papierowe cenione są przez alergików – ściany pokryte tego rodzaj okładziną, pozwalają jej oddychać. Uznaje się je za „zdrowe” i ekologiczne.

Dostępne w naszym sklepie tapety papierowe charakteryzuje bogactwo wyboru i niezwykle atrakcyjne ceny. Pełna oferta tych, jak i innych okładzin ściennych, znajdą Państwo w katalogach dostępnych w naszym biurze, mieszczącym się w Warszawie. Zapraszamy do naszej siedziby i życzmy udanych zakupów!