Wykorzystaj fototapety i nadaj swojemu wnętrzu indywidualny charakter

Strona główna  >>  Tapety  >>  Fototapety

Jeśli chcą Państwo uzyskać atrakcyjne, wyjątkowe, a przy tym niepowtarzalne wnętrze, warto zainteresować się ofertą naszego sklepu. Znajdziecie w nim tapety oraz fototapety, które po naniesieniu na ściany spersonalizują wnętrze nadając mu osobistego charakteru. Chcąc poznać przykładowe kompozycje i cała ofertę naszego sklepu zapraszamy do salonu w Warszawie.

Stworzone technologią druku cyfrowego fototapety, stanowią małe dzieła sztuki. Wykonane z wykorzystaniem bogatej bazy zdjęć (blisko 20 mln) lub przy wykorzystaniu dostarczonej przez Państwa fotografii, pozwolą uzyskać wyjątkowe, niepowtarzalne zdobienia ścian, jak i całych wnętrz. Ich użycie umożliwi przeniesienie wyjątkowych chwil upamiętnionych na zdjęciach na ściany, czyniąc wnętrza mocno osobistymi.

Fototapety które zamówił nasz klient do swojego salonu

Tapety i fototapety dostępne w naszym sklepie charakteryzują się doskonała jakością, nowoczesnymi strukturami i wyjątkową trwałością. Przy ich produkcji nie używamy rozpuszczalników, dzięki czemu są „zdrowe” i ekologiczne. Oferujemy nie tylko fototapety pokojowe – nasze produkty doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni, jadalni, a nawet w pokoju dziecięcym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień!

Ardeko24
Koszykowa 80
00-675 Warszawa