Łatwe w nakładaniu i atrakcyjne wizualnie tapety flizelinowe

Strona główna  >>  Tapety  >>  Flizelinowe

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne rodzaje tapet. Każdy z nich skierowany jest do innych Klientów, poszukujących w okładzinach ściennych odmiennych cech. Osobom zainteresowanym najłatwiejszymi w obróbce rozwiązaniami, polecamy tapety flizelinowe, charakteryzując się nie tylko łatwością w nakładaniu na ściany, lecz również atrakcyjnym wyglądem i możliwością pokrycia przy ich pomocy drobnych pęknięć.

Tapety flizelinowe wyposażone są w dwie warstwy. Wierzchnią stanowi papier lub inny materiał, pokryty wysokiej jakości specjalną flizeliną będącej materiałem nośnym. Ich cechą charakterystyczną jest łatwość i szybkość w nakładaniu – wystarczy na ścianę nanieść klej, a następnie na tak przygotowaną nawierzchnię nałożyć pas tapety. Podobnie prosto przebiega proces ich usuwania – oferują możliwość zrywania na sucho, nie zostawiając przy tym żadnych pozostałości na ścianach.

Ten rodzaj tapety pomaga w tłumieniu hałasów, kryje drobne nierówności i pęknięcia w ścianach oraz ociepla wnętrza. Dostępne w naszym sklepie tapety flizelinowe to bogactwo wyboru, najwyższa jakość i niezwykle atrakcyjne ceny.

Jeśli w naszej ofercie nie znajdą Państwo interesującego wzoru zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, mającym siedzibę w Warszawie. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będziemy mogli sprowadzić konkretną tapetę na życzenie Klienta.