Tapety najprostszym sposobem na metamorfozę wnętrz

Strona główna  >>  Tapety

W porównaniu do malowania ścian, pokrycie ich tapetami jest znacznie szybszym i bardziej eleganckim rozwiązaniem. Pozwala również osiągnąć dużo ciekawsze efekty wizualne. Dostępne w naszym sklepie okładziny ścienne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przesyconych różnorodnymi wzorami, dzięki czemu trafią w gusta każdego Klienta. Decydując się na tapety ścienne dostępne w naszej ofercie, mają Państwo pewność bogactwa wyboru, profesjonalnego doradztwa i niezwykle atrakcyjnych cen. Tapetu papierowe, flizelinowe, dekoracyjne… możliwości jest naprawdę wiele.

Tapety pokojowe które zdobią wnętrze naszego klienta

Asortyment naszego sklepu pełen jest dekoracji ściennych. Sporą ich część stanowią popularne tapety pokojowe, dzięki którym nadamy pomieszczeniu odpowiedniego stylu. Oklejając ściany tapetami, możemy sprawić, że zyskają klasyczny, niemal pałacowy charakter, lub nasycić je nowoczesnymi wzorami wprowadzając do wnętrz nutkę modernizmu.

Każdy rodzaj tapet posiada charakterystyczne cechy, które warto poznać przed zakupem. W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci służą pomocą. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie, gdzie obejrzeć można przykładowe kompozycje i zapoznać z katalogami produktów. W katalogu produktów znajdą Państwo:

  • Tapety papierowe
  • Tapety dekoracyjne
  • Tapety flizelinowe
  • Fototapety

Tapety sprowadzamy na zamówienie klienta. Towar dociera do nas w trakcie 2-4 tygodni, lub ekspresowo, w czasie trzech dni. Warszawski sklep z tapetami Ardeko serdecznie zaprasza do zakupów!

Ardeko24
ul. Koszykowa 80
00-675 Warszawa