Interesują Cię profesjonalne dekoracje wnętrz? Czekamy na kontakt!

Strona główna  >>  Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Ardeko – Dekoracja Wnętrz

Zapraszamy do naszego sklepu:
ul.Elbląska 67
01-737 Warszawa

Tel. 22 633 62 56
e-mail: biuro@ardeko24.pl

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, proponujemy Im kompleksową obsługę w postaci aranżacji wnętrz, w trakcie której wykonujemy każdy etap prowadzący do uzyskania wymarzonych wnętrz. Dostarczamy gotowe produkty, realizujemy specjalne zamówienia, pomagamy w aranżacji pomieszczeń. Mimo, że działamy przede wszystkim w Warszawie, w przypadku większych zleceń jesteśmy gotowi dotrzeć do najodleglejszych zakątków naszego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia warunków współpracy.

Celem działań naszej firmy jest niesienie zadowolenia Klientom. Przyjmujemy zlecenia na drobne dekoracje, jak i pełne aranżacje. Swoją pracą dostarczamy gotowych rozwiązań, jak i pomysłów na realizację planów. Chcemy powiększać grono zadowolonych Klientów, dlatego też do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie, w trakcie prac kierując się wskazówkami jakie otrzymaliśmy, bazując na rozmowach, konsultacjach i ustalonych planach. Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w podjęciu trudnych decyzji.

Zapraszamy do współpracy – poniżej znajdą Państwo kontakt do naszych konsultantów. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy korzystając ze swojej wiedzy i bogatego doświadczenia pragną pomagać spełniać Państwa marzenia odnośnie aranżacji wnętrz.