Dywany i wykładziny szyte na wymiar

Strona główna  >>  Dywany

Atrakcyjny wygląd pomieszczenia to stosownie ozdobione, czyste ściany i okna, zadbane podłogi oraz eleganckie sprzęty i przedmioty codziennego użytku stojące wewnątrz. Tylko fuzja tych elementów sprawi, że przebywając w takim wnętrzu poczujemy się wyjątkowo. Pragnąc dostarczyć naszym Klientom rozwiązań zapewniających wyjątkowe wrażenia estetyczne oraz odpowiednią funkcjonalność, w swojej ofercie, poza firanami czy żaluzjami, posiadamy stylowe dywany i wykładziny.

Prezentuje dywany szyte na wymiar

W naszym sklepie znajdą Państwo dywany dwóch producentów – JAB i Scion.

Firma JAB produkuje dywany dla odbiorcy szukającego klasycznych, eleganckich rozwiązań, które doskonale komponować się będą z drewnianymi, dostojnymi podłogami. Dywany i wykładziny niemieckiego producenta oferujemy w dowolnych rozmiarach – na wymiar, kolorach, pokryte różnymi wzorami. Produkty firmy posiadają krawędzie wykonane z różnokolorowych taśm w wielu szerokościach. Istotną cechą tych produktów jest możliwość łączenia różnych wzorów w jeden.

Dla klientów pragnących nowoczesnych, zgodnych z obowiązującymi trendami produktów, przygotowaliśmy dywany firmy Scion. Charakteryzujące się ciepłymi i pastelowymi kolorami gwarantują niezwykle unikatowy design. Dywany i wykładziny holenderskiego producenta są nie tylko miłe dla oka, ale również przyjemne w dotyku.

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie zobaczą Państwo owoce pracy naszych dekoratorów.