Eleganckie i praktyczne zasłony rzymskie dostępne w naszej ofercie

Strona główna  >>  Dekoracja okien  >>  Zasłony

W trakcie przeprowadzanych prac aranżacyjnych u naszych Klientów, szczególną uwagę poświęcamy oknom. Jednym z produktów, które Państwu proponujemy są zasłony pokojowe. Te chętnie wykorzystywane formy ochrony przed słońcem oraz wścibskim wzrokiem sąsiadów, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich elegancka i praktyczna odmiana – zasłony rzymskie – jest w stanie zastąpić tradycyjne osłony okienne w postaci firanek, dostarczając właścicielom dodatkowych korzyści.

Zasłony rzymskie w sypialni, wnętrze jest urządzone w stylu nowoczesnym

Okna są niezwykle ważnym elementem wystroju wnętrz – to w dużym stopniu od nich zależy klimat panujący w pomieszczeniu. Warto skorzystać z produktów, które pozwolą nam regulować natężenie światła wpadającego do wnętrz, dzięki czemu uzyskamy nastrój odpowiadający naszym wymaganiom. Używając zasłon sprawimy, że pokój zyska nowy wygląd, a okna odpowiednio atrakcyjną dekorację.

Zasłony rzymskie, dzięki stosowaniu przy ich produkcji różnych rodzajów materiału, mogą uzupełniać praktycznie każdy wystrój. Pozwala to na dopasowanie ich do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym oraz modernistycznym. Nie bez znaczenia pozostaje tu bogaty wybór tkanin, które posiadamy w swoim asortymencie. Każda z nich oferuje inne możliwości aranżacyjne.

Zasłony i ich wygląd we wnętrzu urządzonych w stylu klasycznym

Zapraszamy Państwa do Warszawy, gdzie, w salonie ekspozycyjnym naszej firmy, zobaczyć można przykładowe aranżacje z wykorzystaniem zasłon, również rzymskich.