Żaluzje rzymskie wykonane z wybranych przez Klienta tkanin

Strona główna  >>  Dekoracja okien  >>  Żaluzje  >>  Rzymskie

Nasza firma, dbając o dekoracje wnętrz naszych Klientów, dostarcza im wielu atrakcyjnych rozwiązań. Jednym z nich są żaluzje rzymskie, niezwykle urodziwy typ zasłon okiennych. Co ciekawe, pomysł ich stworzenia zaczerpnięty został z czasów baroku, kiedy to pojawiły się podwaliny obecnych produktów. Te, które oferujemy w naszym sklepie, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bogactwem tkanin wykorzystanych do ich stworzenia oraz ogromną funkcjonalnością.

Materiał, którego używamy przy produkcji żaluzji rzymskich, musi spełniać specyficzne założenia. Przede wszystkim nie może być podatny na odkształcenia, zachowując pierwotną formę w przypadku regulacji produktu. Fałdy, jakie tworzą się w momencie podnoszenia tkaniny, destynują konieczność użycia odpornego materiału.

Żaluzje rzymskie zdobiące białe okno

Kompozycje okienne, przy tworzeniu których wykorzystano żaluzje rzymskie, są niezwykle atrakcyjne wizualnie i przyjazne dla użytkownika. Bogactwo tkanin, możliwość łączenia z innymi formami przesłon, np. firankami, tworzą z nich produkt nadający się zarówno do wnętrz klasycznych, stonowanych, jak i nowoczesnych, zgodnych z obowiązującymi trendami rozwiązań. Przykładowe rozwiązania, przy których wykorzystano żaluzje rzymskie znajdą Państwo w naszym salonie w Warszawie, do którego odwiedzenia zapraszamy!