Rolety rzymskie szyte na wymiar

Strona główna  >>  Dekoracja okien  >>  Rolety  >>  Rzymskie

Nasza firma zapewnia Klientom pomoc w zakresie aranżacji wnętrz oraz dostęp do wielu produktów wpływających na ostateczny wygląd pomieszczeń. Jedną z najchętniej wybieranych form ochrony przed słońcem są rolety rzymskie, które mogą być montowane do sufitu, muru nad oknem lub bezpośrednio do ram okiennych. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się o nich czegoś więcej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu.

Jedną z usług, jakie proponujemy naszym Klientom w ramach kompleksowej aranżacji wnętrz, jest szycie rolet rzymskich. Proponowane przez naszą firmę produkty, wykonujemy na wymiar w taki sposób, by zapewnić Państwu dostęp do najwyższej jakości rolet spełniających swoje funkcje w stu procentach. Stawiamy na jakość produkcji i materiałów, dzięki czemu rozwiązania które dostarczamy na Rynek, cieszą się dużym uznaniem Klientów.

Rolety rzymskie które zostały uszyte na wymiar i zamontowane w mieszkaniu klienta z Warszawy

Nasze żaluzje i rolety rzymskie pozwolą Państwu wytworzyć we wnętrzach niepowtarzalny nastrój i nadać im indywidualnego charakteru. To od Państwa decyzji zależy, jaki styl zostanie wprowadzony do pomieszczeń – przy ich pomocy można bowiem uzyskać zarówno kompozycje klasyczne, jak i nowoczesne. Wybierając konkretny materiał zdecydujemy o ilości światła, jakie wpuścimy do wnętrza. Przykładowo, efekt pełnego zaciemnienia uzyskamy stosując podszewkę typu black out. Aby zobaczyć przykładowe realizacje okienne z wykorzystaniem rolet rzymskich zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.