Współpracujące z systemami inteligentnych domów rolety elektryczne

Strona główna  >>  Dekoracja okien  >>  Rolety  >>  Elektryczne

Zapewniając naszym Klientom dostęp do szeregu rozwiązań pozwalających zadbać o wyjątkowy wystrój wnętrz, proponujemy Państwu rolety wykonane zgodnie z Państwa wymaganiami. Po wybraniu materiału oraz sposobu montażu, opracujemy produkty chroniące przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych w dzień, nocą gwarantujących prywatność, nie rezygnując przy tym z dbałości o detale tak, aby nie tylko służyły, ale również cieszyły oko.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup rolet w naszej firmie, należy dokonać kilku wyborów. Po określeniu strony wizualnej produktu, należy określić sposób sterowania nimi. Fanom klasyki proponujemy tradycyjne, w pełni manualne rozwiązania – regulację przy pomocy łańcuszka lub sznurka. Dla miłośników wygody i nowych technologii przygotowaliśmy rolety elektryczne. Poza obsługą przy pomocy przełączników na ścianach, można nimi sterować korzystając z pilota lub smartfonów i tabletów Nowoczesne rolety elektryczne oferują współprace z systemami inteligentnych domów będąc tym samym doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli nowoczesnych domostw.

Rolety elektryczne połączone z systemem automatyki domowej

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Konsultanci salonu, którego siedziba znajduje się w Warszawie, z przyjemnością doradzą i pomogą wybrać produkt w pełni spełniający Państwa wymagania.