Chroniące przed słońcem rolety okienne

Strona główna  >>  Dekoracja okien  >>  Rolety

Za nastrój w pomieszczeniach odpowiedzialne są okna. To właśnie one dostarczają wnętrzom odpowiedniej dawki światła, akcentującego ważne elementy i umiejętnie pomijającego te mniej znaczące. Chcąc dostarczać naszym Klientom atrakcyjnych wizualnie, a przy tym niezwykle funkcjonalnych rozwiązań, proponujemy rolety wewnętrzne wykonane z dobranych przez Państwa materiałów.

Do ich produkcji używamy konkretnych tkanin, które szyjemy na konkretny wymiar tak, by idealnie dopasowywały się do Państwa wymagań.

W zależności od wymagań, proponujemy Państwu tradycyjne i elektryczne systemy sterowania roletami. Nowoczesne sposoby umożliwiają kontrolę przy pomocy przełącznika na ścianie, pilota, a nawet smartfona czy tabletu. Dzięki temu odpowiednie ustawienie zasłony okiennej jest niezwykle wygodne i dostępne w każdego miejsca w domu.

Rolety wewnętrzne mogą zostać zamontowane w sposób przedstawiony na zdjęciu

W swojej ofercie posiadamy nie tylko rolety i firany – znajdą Państwo u nas również żaluzje. Te tradycyjne, wciąż chętnie wybierane formy ochrony przed słońcem, wykonane są z drewna, skóry, bambusa lub wybranych przez Państwa tkanin. Typy rolet, które gorąco Państwu polecamy to przede wszystkim:

  • Rolety rzymskie
  • Rolety elektryczne
  • Rolety dzień noc

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie poznają Państwo przykładowe kompozycje i katalogi zawierające dostępne w naszej ofercie produkty. Bielany, Żoliborz, Wola, Wilanów – nasze produkty dopasują się do każdego rodzaju architektury.