Plisy to praktyczne i estetyczne rozwiązania

Strona główna  >>  Dekoracja okien  >>  Plisy

Dostępne w naszej ofercie plisy, to produkt nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również niezwykle uniwersalny. Całoroczna użyteczność, wzbogacona wyjątkowym wyglądem sprawia, że plisy są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie funkcjonalność i względy estetyczne. Szeroki wachlarz tkanin, z których je wykonujemy, umożliwia dopasowanie plisów do charakteru wnętrza, pozwalając zachować zarówno klasyczny, jak i nowoczesny styl.

Plisy cechują się wysoką funkcjonalnością. Latem skutecznie chronią przed nadmiernym dopływem promieni słonecznych do pomieszczeń, zimą stanowią warstwę zatrzymującą ciepło we wnętrzach. Jeśli dodamy do tego możliwość stosowania ich przy różnych kształtach okien, uzyskamy produkt niezwykle funkcjonalny. Modele, które znajdą Państwo w naszym sklepie, można wykorzystać w przypadku tradycyjnych, kwadratowych czy prostokątnych okien, ale również trójkątnych i w każdym innym kształcie.

Ten rodzaj dekoracji okiennych jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Proponujemy Państwu plisy obsługiwane uchwytem oraz sznurkiem. Dzięki temu można je swobodnie regulować, przesuwać i zwijać, zapewniając dostęp do światła w takich ilościach, jakich potrzebujemy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu ekspozycyjnego w Warszawie, gdzie zapoznają się Państwo z przykładowymi realizacjami, przy tworzeniu których wykorzystaliśmy plisy.