Wymień firanki i ciesz się nowym wnętrzem

Strona główna  >>  Dekoracja okien  >>  Firany

Dla naszych Klientów najpiękniejsze firanki to te, które są wykonane według autorskich pomysłów, z wybranego materiału, od początku do końca zgodnie z wizją zamawiającego. Aby spełniać Państwa życzenia, projektujemy, szyjemy i zdobimy firany według indywidualnych zamówień.

Co jakiś czas zachodzi konieczność wprowadzenia większych lub mniejszych zmian w pomieszczeniu. Jedną z najprostszych metod na metamorfozę wnętrza jest wymiana firanek. Zabieg ten pozwala odzyskać utraconą świeżość, styl i porządek. Powieszone przy oknach firany, podkreślają styl, jakim charakteryzuje się dane pomieszczenie. Żakardowe świadczą o dostojnych, eleganckich wnętrzach – dysponujące zdecydowanymi kolorami wpasują się w modernistyczne pomieszczenia. Każdy Klient znajdzie w naszym asortymencie produkty, w pełni odpowiadające Jego indywidualnym potrzebom. W przypadku braku konkretnych tkanin i materiałów na magazynie, istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia i sprowadzenia do naszego sklepu pożądanych produktów.

Firany naszego klienta z Warszawy. Firanki te zostały uszyte ręcznie

Firany projektujemy według wytycznych naszych Klientów. Przy ich szyciu wykorzystujemy materiały cechujące się bogactwem wzorów i kolorów, pozwalające wprowadzić do każdego wnętrza odpowiedni charakter. Pełny asortyment dostępnych tkanin znajdą Państwo w katalogach dostępnych w naszym sklepie w Warszawie, do którego serdecznie zapraszamy.